TJ Pupásek, z.s.

je tělovýchovná jednota zaměřující se na sportovní aktivity předškolních a školních dětí.

V tréninku  se zaměřujeme především na osvojení základních pohybových dovedností. Na každém tréninku se děti mohou těšit na plnou porci různých her a herních cvičení, které je zábavnou formou naučí správně běhat, házet, chytat a používat různá sportovní nářadí. Děti si vyzkouší zábavnou formou dovednosti zejména z atletiky, gymnastiky, míčových her.  Velmi dbáme na vytvoření kladného vztahu ke zdravému pohybu, lásce ke sportu celkově a rozvíjení soutěživosti. Tato aktivita je pro děti skvělým základem pro jakýkoliv sport. V souladu s myšlenkami a filozofií olympismu posilujeme zdatnost těla, vůle i ducha. Přátelství, solidarita, fair-play a radost z pohybu jsou naše základní hodnoty, které se děti během tréninku naučí.

Obsahem cvičení jsou  všestranné pohybové činnosti při zabezpečení optimálního tělesného, psychického a sociálního rozvoje a cílem je radost ze sportu, upevňování zdraví a zvyšování tělesné a psychické odolnosti dětí.

Sportovky se budou konat v tělocvičně ZŠ KAMENICE, každé úterý  od 13.30-14.15 hodin. Za pololetí se odtrénuje 14 lekcí, děti si mohou první hodinu vyzkoušet a v případě, že by nechtěly pokračovat, vrátíme členský příspěvek zpět. Členské příspěvky se platí pololetně a to ve výši 1 500 Kč.

Veškeré informace a přihlášky naleznete na našich stránkách www.tjpupasek.cz, přihlášky na https://evidence.tjpupasek.cz/prihlaska/krouzky