Přijetí dítěte do ŠD

Pořadí přijetí žáků do odpolední školní družiny:

Žáci do ŠD budou přijímáni v následujícím pořadí (do naplnění kapacity ŠD):

1. Žáci prvních a druhých tříd.
  2. Žáci třetích tříd.
  3. Žáci čtvrtých tříd.
  4. Žáci pátých tříd.

Doplňující informace pro bod číslo 3 a 4:

• Přednost na umístění do školní družiny je dána žákům dojíždějícím před místními.
    • Rozdělení žáků pro potřeby školní družiny do skupiny místních a dojíždějících podle bydliště žáka:
      • Místní – žáci s bydlištěm v obci Kamenice a v jejích částech (Olešovice, Nová Hospoda) bez nutnosti přecházet ulici Pražskou, Benešovskou a Ringhofferovu v úseku mezi ulicemi Pražská, Benešovská.
      • Dojíždějící – všichni ostatní žáci, kteří nesplňují podmínku pro zařazení do skupiny místních žáků.

Všeobecné informace :

• Zápisní lístky musejí být odevzdány nejpozději do termínu stanoveného vedením školy (uveden na zápisním lístku) i u těch žáků, kteří budou nastupovat do školní družiny až během školního roku. Děti, které odevzdají zápisní lístky po tomto termínu, nebudou do výběru pro umístění do školní družiny zařazeny.
  • Přijetí během školního roku pouze v mimořádných případech (přistěhování atp.)
  • Veškeré výjimky povoluje individuálně ředitelství školy.
  • Na přijetí do družiny není právní nárok.
  • Ranní školní družinu mohou navštěvovat všichni žáci prvních až pátých tříd (i nezapsaní do odpolední ŠD), bez nutnosti předchozího přihlášení.

Platnost od 15. 6. 2018

Mgr. Pavlína Tolarová, ředitelka školy