Objednávání stravy přes internet

Vážení strávníci,

v rámci zkvalitňování služeb jídelny Vám nabízíme novou službu – objednávání stravy přes internet. Aplikace strava.cz. Vám umožní nejen přihlašovat či odhlašovat stravu prakticky odkudkoli a kdykoli, ale i výběr z 2 jídel, které bude jídelna od ledna vařit (neplatí pro MŠ). Přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráněno heslem. V aplikaci najdete vždy aktuální informace o vydané stravě a stavu vašeho konta. Můžete také sledovat historii vašich objednávek a plateb.

Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android si můžete zdarma stáhnout na Google Play, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz.

Údaje nutné pro přihlášení:

• Zařízení – školní jídelna – 5640
  • Uživatelské jméno – prijmeni.jmeno (vzor – novak.jan)
  • Heslo – osobní číslo

Jídelníček již nebude zveřejňován pro každý týden dopředu na stránkách školy, jak tomu doposud bylo, ale bude přístupný právě na zmíněném portále strava.cz

Objednávka jídel se provádí nejpozději 3 dny dopředu – PO na ČT, ÚT na PÁ, ST na PO, ČT na ÚT, PÁ na ST. Při objednání stravy potvrďte položku OBJEDNÁVKY. Proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek. Změny nezapomeňte uložit potvrzením položky ODESLAT. Tento výběr je možné uskutečnit pouze přes internet. Pokud výběr nevyužijete, je strávníkovi automaticky přihlášen oběd pod č. 1., dodatečná změna není možná. Jestliže nebude o 1 pokrm zájem (objednáno méně než 20 porcí), bude všem přihlášen ten převažující.

Je nutné, aby děti nosily čip! Bez čipu nelze při výdeji zjistit, které jídlo má strávník objednán. To lze pak udělat jen ručně v kanceláři, strávník musí počítat s delším čekáním na konci fronty.

Platbu za obědy posílejte důsledně 20. den v měsíci! Systém je nastaven tak, že pokud se strávník dostane do mínusového konta, systém se každou změnou zablokuje.

Jakýkoliv dotaz či problém řešte s vedoucí ŠJ na tel. + 420 323672184 nebo mobil + 420 731449239, popř. osobně v kanceláři ŠJ v době 6:30 – 14 hod.

Přístup k objednávání a odhlašování stravy bude přístupný vždy 20. den v měsíci na následující měsíc (tj. jídelníček bude zveřejněn a volbu můžete provést na celý měsíc dopředu).

Odhlášení obědů bude možné jen přes internet nejpozději den předem, pouze v akutních případech v den výdeje do 8 hod. na telefon ŠJ (při onemocnění je možné 1. den nemoci oběd odebrat do jídlonosiče).

Od 3. ledna 2017 nabízí školní jídelna výběr z 2 jídel.

Ivana Urbancová – ŠJ