Pronájmy a služby

V průběhu školního roku pronajímáme fyzickým i právnickým osobám následující prostory:

Rozpis pronájmů

Nová tělocvična

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
12.00 - 13.00
Škola Těptín
12.55
14.25

KC pohybové hry
14.30
15.30

SK Gymnastika
15.30
17.00
13.00 - 14.00
KC taneční kroužky+sportovky
13.30
15.30

Tenisová škola
15.30
19.30
Judo
13.30
16.30

OK Kamenice
16.30
18.00
14.00 - 15.00
Judo
14.30
18.30
15.00 - 16.00
Judo
15.15
19.15
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
SK Kostelec
17.00
18.30
SK Gymnastika
17.00
18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Florbal
19.45
20.45
20.00 - 21.00

Pondělí

  • Judo
    15.15 - 19.15

Úterý

  • KC taneční kroužky+sportovky
    13.30 - 15.30
  • Tenisová škola
    15.30 - 19.30

Středa

  • Judo
    14.30 - 18.30
  • Florbal
    19.45 - 20.45

Čtvrtek

  • Škola Těptín
    12.55 - 14.25
  • KC pohybové hry
    14.30 - 15.30
  • SK Gymnastika
    15.30 - 17.00
  • SK Kostelec
    17.00 - 18.30

Pátek

  • Judo
    13.30 - 16.30
  • OK Kamenice
    16.30 - 18.00

Neděle

  • SK Gymnastika
    17.00 - 18.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
12.00 - 13.00
Škola Těptín
12.55
14.25

KC pohybové hry
14.30
15.30

SK Gymnastika
15.30
17.00
13.00 - 14.00
KC taneční kroužky+sportovky
13.30
15.30

Tenisová škola
15.30
19.30
Judo
13.30
16.30

OK Kamenice
16.30
18.00
14.00 - 15.00
Judo
14.30
18.30
15.00 - 16.00
Judo
15.15
19.15
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
SK Kostelec
17.00
18.30
SK Gymnastika
17.00
18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Florbal
19.45
20.45
20.00 - 21.00

Pondělí

  • Judo
    15.15 - 19.15

Úterý

  • KC taneční kroužky+sportovky
    13.30 - 15.30
  • Tenisová škola
    15.30 - 19.30

Středa

  • Judo
    14.30 - 18.30
  • Florbal
    19.45 - 20.45

Čtvrtek

  • Škola Těptín
    12.55 - 14.25
  • KC pohybové hry
    14.30 - 15.30
  • SK Gymnastika
    15.30 - 17.00
  • SK Kostelec
    17.00 - 18.30

Pátek

  • Judo
    13.30 - 16.30
  • OK Kamenice
    16.30 - 18.00

Neděle

  • SK Gymnastika
    17.00 - 18.00
No events available!

Stará tělocvična

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
13.00 - 14.00
TJ Pupásek
13.45
14.30
KC florbal + volejbal
13.35
16.00
14.00 - 15.00
KC basketbal
14.30
15.30

SK Gymnastika
15.30
21.00
HAZARD taneční studio
14.45
17.15

SK Gymnastika
17.15
18.15
15.00 - 16.00
KC florbal
15.15
17.15

Spar.fotbal.školička
17.15
18.15

SK Kostelec
18.30
19.30
SK Gymnastika
15.30
20.00
SK Gymnastika
15.30
17.00
16.00 - 17.00
SK Gymnastika
16.30
20.00
17.00 - 18.00
Volejbal
17.00
19.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Volejbal
19.00
21.00
Kopaná
19.00
20.00
20.00 - 21.00

Pondělí

  • KC florbal
    15.15 - 17.15
  • Spar.fotbal.školička
    17.15 - 18.15
  • SK Kostelec
    18.30 - 19.30

Úterý

  • KC basketbal
    14.30 - 15.30
  • SK Gymnastika
    15.30 - 21.00

Středa

  • HAZARD taneční studio
    14.45 - 17.15
  • SK Gymnastika
    17.15 - 18.15
  • Volejbal
    19.00 - 21.00

Čtvrtek

  • TJ Pupásek
    13.45 - 14.30
  • SK Gymnastika
    15.30 - 20.00

Pátek

  • KC florbal + volejbal
    13.35 - 16.00
  • SK Gymnastika
    16.30 - 20.00

Neděle

  • SK Gymnastika
    15.30 - 17.00
  • Volejbal
    17.00 - 19.00
  • Kopaná
    19.00 - 20.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
13.00 - 14.00
TJ Pupásek
13.45
14.30
KC florbal + volejbal
13.35
16.00
14.00 - 15.00
KC basketbal
14.30
15.30

SK Gymnastika
15.30
21.00
HAZARD taneční studio
14.45
17.15

SK Gymnastika
17.15
18.15
15.00 - 16.00
KC florbal
15.15
17.15

Spar.fotbal.školička
17.15
18.15

SK Kostelec
18.30
19.30
SK Gymnastika
15.30
20.00
SK Gymnastika
15.30
17.00
16.00 - 17.00
SK Gymnastika
16.30
20.00
17.00 - 18.00
Volejbal
17.00
19.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Volejbal
19.00
21.00
Kopaná
19.00
20.00
20.00 - 21.00

Pondělí

  • KC florbal
    15.15 - 17.15
  • Spar.fotbal.školička
    17.15 - 18.15
  • SK Kostelec
    18.30 - 19.30

Úterý

  • KC basketbal
    14.30 - 15.30
  • SK Gymnastika
    15.30 - 21.00

Středa

  • HAZARD taneční studio
    14.45 - 17.15
  • SK Gymnastika
    17.15 - 18.15
  • Volejbal
    19.00 - 21.00

Čtvrtek

  • TJ Pupásek
    13.45 - 14.30
  • SK Gymnastika
    15.30 - 20.00

Pátek

  • KC florbal + volejbal
    13.35 - 16.00
  • SK Gymnastika
    16.30 - 20.00

Neděle

  • SK Gymnastika
    15.30 - 17.00
  • Volejbal
    17.00 - 19.00
  • Kopaná
    19.00 - 20.00
No events available!

Adresa

Základní škola Kamenice
Ringhofferova 57
251 68 Kamenice
49°54’5.485″N, 14°34’54.039″E

Kontakty

telefon: +420 323 673 103
mobil: +420 731 449 238
e-mail: info@kameniceskola.cz
IČO 43755089
IZO 600052354
Datová schránka: wkfpdp6

Projekty

Zřizovatel

Obec Kamenice
Ringhofferovo náměstí 434
251 68 Kamenice